Jump to content
Sign in to follow this  
Draysh

[ ZAMKNIĘTE ]Premiera " Madden NFL 20 "

Recommended Posts

Posted (edited)

Madden NFL 20 XBOX ONE

 

Kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych poświęconej futbolowi amerykańskiemu. W grze kierujemy licencjonowanymi i realistycznie odwzorowanymi drużynami oraz zawodnikami. Tak jak poprzednie części, produkcja została stworzona przez znane studio EA Sports.

 

Madden NFL 20 to kolejna część popularnej (szczególnie za oceanem) serii symulatorów futbolu amerykańskiego, rozwijanej konsekwentnie od 1997 roku. Gracze ponownie otrzymują możliwość prowadzenia spotkań i turniejów z udziałem licencjonowanych drużyn i graczy znanych z prawdziwego świata. Produkcja oferuje szereg zróżnicowanych trybów rozgrywki. Za jej stworzenie odpowiada firma EA Sports.

Mechanika

Madden NFL 20 jest rozbudowanym symulatorem futbolu amerykańskiego, który pozwala na prowadzenie meczów z udziałem prawdziwych, licencjonowanych drużyn amerykańskiej ligi NFL.Rozgrywka kładzie nacisk na realizm – twórcy zadbali o to, by wirtualne zmagania możliwie jak najbardziej przypominały prawdziwy sport.

 

Studio EA Sports dokonało kilku zmian względem poprzedniej odsłony. Największą nowość stanowi mechanika Superstar X-Factor, dzięki której poszczególni gwiazdorzy ligi NFL posiadają charakterystyczne dla siebie zdolności i zagrania, które nadają im pewną osobowość i odróżniają ich od innych zawodników.

Deweloperzy ze studia EA Sports dodali również trochę nowych zagrań, m.in. tzw. RPO (ang. run / pass option).

Tryby gry

Madden NFL 20 możemy grać samotnie albo z innymi. Gra oferuje możliwość rozgrywania pojedynczych spotkań i turniejów z żywym przeciwnikiem lub rywalami kontrolowanymi przez AI.

W produkcji znajdziemy też tryb kampanii Face of the Franchise: QB1, w którym tworzymy własnego rozgrywającego (ang. quarterback), którego następnie prowadzimy przez kolejne szczeble kariery w College Football National Championship, NFL Combine, NFL Draft i wreszcie jednej z drużyn ligi NFL. W pracy nad tym trybem uczestniczył MVP roku 2018 – Patrick Mahomes.

Kwestie techniczne

Madden NFL 20 posiada atrakcyjną, trójwymiarową oprawę graficzną, która powstała w oparciu o znany silnik Frostbite oraz autorską technologię Real Players Motion. Modele postaci i stadionów prezentują się bardzo dobrze, wiernie oddając swoje odpowiedniki z prawdziwego świata.

Również animacje charakteryzują się wysokim poziomem realizmu – poszczególni gracze poruszają się w charakterystyczny dla siebie sposób (gwiazdorzy mają np. typowe dla siebie sposoby cieszenia się z sukcesów na boisku). Rozgrywkom towarzyszy profesjonalny komentarz sportowy.

 

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran   / wspólny ekran    
Liczba graczy: 1-6

-------------------------
ŹRÓDŁO LINK
-------------------------

Edited by Draysh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×