Jump to content

LuQer

Użytkownik

Community Reputation

0 Neutral

About LuQer

 • Rank
  Unranked

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. LuQer

  Avatar [LuQer]

  *Typ pracy (AVATAR/SYGNATURA/ITD.): Avatar Wymiary (200x200/500x300/ITD.): 200x200 *Tematyka: Avatar steam *Kolorystyka: Identycznie jak w przykładowej pracy Tekst, który ma znajdować się na pracy: LuQer Render/Stock: - Przykładowa praca: https://i.ibb.co/vjqkftW/Screenshot-2019-07-08-11-14-13.png Wynagrodzenie dla grafika: + rep Inne uwagi: -
 2. LuQer

  Kto napisze po tobie ?

  Nie @Adik
 3. LuQer

  Oceniamy muzykę!

  Niestety nie mój typ ale 3/10
 4. LuQer

  Umiem/Nie umiem

  W zabawie chodzi oto że osoba niżej odpowiada na pytanie i zadaje swoje. Przykład: Umiesz śpiewać? Odp: Umiem lub Nie Umiem Zasady zabawy: Pytanie musi być na odpowiedź Umiem/Nie umiem i każdy kto bierze udział w zabawie musi odpowiedzieć i zadać pytanie. Odpowiedź nie może być tak lub nie tylko Umiem lub Nie Umiem. To ja zacznę. Umiesz się jeździć na deskorolce?
 5. LuQer

  Liczymy do 1000

  89
 6. LuQer

  SI3MANKO

  Witaj
 7. LuQer

  Witam :)

  Witam was wszystkich mam na imię Tomek, pochodzę z Warmii-Mazur. Jestem uczniem technikum na drugim roku szkolnym o profilu Technik-Informatyk. Moje hobby to gra w piłkę nożną. W wolnym czasie lubię sobie pograć w cs`a czy też wyjść, ze znajomymi. Mam nadzieję, że miło spędzę czas na waszej sieci i widzimy się na serwerach ;)
×