Jump to content

YANKES

Właściciel

YANKES last won the day on July 17

YANKES had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

7 Followers

About YANKES

 • Rank
  Master Guardian 2

Recent Profile Visitors

417 profile views
 1. YANKES

  [ PRZYJĘTE ]Propozycje/błędy

  1. Niestety hosting nie pozwala na to. 2. To już jest problem po stronie rozdzielczości 3. Zaktualizujemy 4. Sklep jest wyłączony, AMXBANS nie działa,bo na dany moment nie posiadamy serwera CS 1.6 5. Niestety nie da się tego zmienić. 6. Dodamy. 7. Nie nałożyło się. 8. Naprawione 9. Wystarczy odświeżać co parę minut.
 2. YANKES

  Umiem/Nie umiem

  Umiem Umiesz oddychać?
 3. YANKES

  Rymowanki

  Pucha Multi
 4. YANKES

  [ ZAMKNIĘTE ]#17 Pytanie Dnia

  rower, pilka nozna
 5. YANKES

  [ ZAMKNIĘTE ]#16 Pytanie Dnia

  codziennie po pare minut
 6. YANKES

  Fajnie Zrobione ?

  spoko
 7. YANKES

  [ Wzór ] Skargi

  Wzór Twój nick: Nick oskarżonego: Dokładna data i godzina: Dowód(SS'y, demo): Opis sytuacji: Uwaga Skargi bez wzorów zostaną natychmiast zamykane oraz przenoszone do kosza. Skarga bez dowodów oraz świadków nie będą rozpatrywane.
 8. YANKES

  [ Wzór ] Propozycje

  Wzór Nazwa propozycji: Przydatność: Krótki opis:
 9. Wzór Imię: Nick: Wiek: SteamID: Link do GameTrackera: Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: Dlaczego chciałbyś zostać Adminem: Doświadczenie: Czy kiedykolwiek pełniłeś funkcję Admina Serwera?: (TAK/NIE) Czy posiadasz sprawny mikrofon?: (TAK/NIE) Czy posiadasz mutację?: (TAK/NIE) Kilka słów o sobie: Czy zapoznałeś się z Regulaminem Serwera?: (TAK/NIE) Składka[Tak/Nie]: Wymagania 1. Ukończone 15 lat 2. Brak jakichkolwiek ostrzeżeń na forum. 3. Minimum 3-dniowy staż na forum. 4. Minimum 5 sensownych postów na forum. 5. Minimum 15 godzin spędzonych na serwerze. 6. Składka comiesięczna 7. Doświadczenie w pełnieniu funkcji Admina Serwera. 8. Posiadanie sprawnego mikrofonu. 9. Kultura osobista. 10. Dobra opinia wśród graczy, jak i Administracji. Uwaga 1. Zakaz wypowiadania się we własnym podaniu. 2. Jedno podanie na 7 dni.
×