Jump to content

DarkWolf

Technik Forum

Community Reputation

5 Neutral

2 Followers

About DarkWolf

 • Rank
  Unranked

Recent Profile Visitors

96 profile views
 1. DarkWolf

  Nowy Styl

  @Vayss Poprawione, od teraz pierwsza linijka wiadomości zawsze będzie formatowana na lewo. Co do czcionki to wydaje mi się, że ta jest w porządku.
 2. DarkWolf

  Nowy Styl

  @Vayss- Trzy pierwsze błędy wynikają z Twojego przybliżenia - optymalne przybliżenie dla rozdzielczości 1366x768 to od 67% do 80%, no ale.. #1 - Powiększyłem cały sidebar - poprawione #2 - to nie kolory, lecz przesunięta grafika (belka jest podzielona na dwa elementy - samą belke i tzw "after", czyli grafike przypiętą do niej i nie była ona przystosowana do tak dużego przybliżenia) - w każdym razie poprawione. #3 - zmniejszyłem lekko tabelę - teraz powinno być git (Nie mogę przesadzić w drugą stronę, ponieważ większość osób używa odpowiedniego przybliżenia dla danej rozdzielczości) - poprawione #4 - tutaj muszę powiedzieć, że to jest akurat bardzo dobrze znaleziony błąd. Na 99% bierze on się stąd, że czcionka, którą wybrał getsu nie posiada pogrubionej wersji, postaram się jak najszybciej dobrać nową. (@Edit: Błąd poprawiony) #5 - Poprawione Dodatkowo zostało poprawione logo, została zmieniona grafika w karcie przeglądarki oraz grafika działu oraz drobne detale na urządzeniach mobilnych
 3. DarkWolf

  Nowy Styl

  Witajcie, w dniu dzisiejszym (tj. 29.06.2019r) na forum pojawił się nowy styl. Z racji ograniczonego czasu na wykonanie projektu mogły pojawiły się błędy. Prosiłbym, abyście w tym temacie pisali jak znajdziecie jakiś błąd (źle dobrany kolor, rozwalony element forum ITD.) Jeżeli macie błąd, podajcie dodatkowo rozdzielczość jakiej używacie. (W tym temacie będą pojawiać się informacje o aktualizacjach o ile owe się pojawią).
×